KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9467446
nr 946 7446
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, Sven Ljungberg (1913-2010), husförhör, signerad, motivet: 32x46
Utrop:
300 kr
måndag 2 mars 2015
kl 18:53:35
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg